Modellerimizi İncelemek İçin Tıklayınız

Andy Wolf

2006 ’da Avusturya bölgesinde el yapımı gözlük olarak, uluslararası pazardaki yerini almıştır. Andy Wolf gözlüklerinin her biri tek tek elle büyük titizlik içinde tasarlanmaktadır. Andy Wolf ‘un en büyük özelliği el sanatına ve el ustalığına dayalı eserler ortaya çıkarmasıdır. Her bir gözlüğün kendine has hikayeleri ve yapım aşamaları bulunmaktadır. Yapımı büyük emekler harcanarak ortaya çıkartılan tasarım harikalarıdır. Andy Wolf, seri üretime değil, el yapımı lüks eşyaları hedef almaktadır.

Kalitelerini gerçekten hissedebilmeniz için ince malzemeler kullanılarak tek tek elden geçerek üretilmektedirler. Bu, bağımsız sahnenin ayrılmaz bir parçası olan çerçevelerin, en büyük ayrıntısı emek ile el üretimi olmalarıdır. Andy Wolf ürününü benzersiz bir el sanatı parçası haline getiren bir dizi imalat aşamasından ve kalite kontrolünden geçmek zorundadır.

Avusturya'daki kendi fabrikasından birinci sınıf metalden üretilen yüksek kaliteli asetat, her Andy Wolf çerçevesinin temel taşlarından biridir. En kaliteli asetat kullanılır; bu tüm sürecin oluşturulması birkaç hafta sürerek büyük titizlik içinde oluşturulur. Andy Wolf , yalnızca en yüksek estetik kriterleri karşılamakla kalmayıp nihai konfor ve işlevsellik sağlayan gözlükler üretmektedir.