Hayatta görülmeye değer çok şey var...

Hakkımızda

Sektördeki faaliyetine 1986 yılında Silhouette markasının Türkiye temsilciliğini alarak başlayan Ser Optik, daha sonra bünyesine kattığı dünyaca ünlü kristal markası Daniel Swarovski Crystal Eyewear gözlükleriyle sektörde bugünkü iddialı konumuna ulaşmıştır. Ser Optik, bu iki dünyaca ünlü markasının pazarlamasını en iyi şekilde gerçekleştirip, sektördeki firmalar içerisinde saygın bir yer edinmiştir. Ancak 2010 yılının mart ayında Daniel Swarovski Crystal Eyewear üreticisi firmanın el değiştirmesi üzerine marka ile olan ticari anlaşmamızı sonlandırmış bulunmaktadır. Bunun üzerine yine bir o kadar iddialı olan Gold&Wood markasını bünyesine katarak, emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Mevcut markaları, iş birliği, optik konusundaki uzmanlığı ve hizmet kalitesi ile zirve yarışını en önde sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren kalite ve göz sağlığı konusundaki titiz araştırmalarından taviz vermeyen firmamız, kullanıcılarına her daim kaliteli ürün sunmanın haklı gururunu da yaşamaktadır.

Yüksek kalitedeki materyallerin son teknoloji ile birleşiminden oluşturulan Silhouette, son derece hafif ve konforlu oluşu, ergonomisi ve modayı yakından takip eden çizgisi ile dünyanın en iyi optik çerçevesi konumunda...

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen Ser Optik, satış anı ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır. Profesyonel kadrosu ile optik sektöründe zirvede olan firmamız, daha uzun yıllar siz kullanıcıları ile buluşmaya devam edecektir.