Silhouette Eyewear

Avusturya'da 1964'ten beri gözlük yapıyoruz. En iyi malzemeleri kullanarak yüksek kalite ve zarif işçiliği garanti altına alıyoruz, konfor söz konusu olduğunda gözlüklerimiz herşeyden önce gelmelidir. Silhouette olarak 1964 yılına uzanan klasik ve yenilikçi gözlük üretme geleneğine sahibiz.Dünü ve bugünü hem kullandığımız malzemeler de hem de işçilik ve tasarımlarda beraber yansıtırız.Sonuç, yenilik açısından sizi memnun edecek ve şaşırtacak benzersiz gözlüklerdir. Mükemmel tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler, onları kullanan kişilerin bireyselliklerini ifade eden net bir tasarım yaratır.

YenilikSilhouette, gözlük dünyasında dünyanın en hafif gözlükleriyle devrim yarattı. Son derece yüksek işçilik standartları ve en yeni materyal ve üretim tekniklerini kullanmamız, yeni ve yenilikçi ürünler yaratmamızı sağlar…


TutkuEn başından beri, Silhouette bugün hala geçerli olan bir vizyon izlemiştir: Dünyadaki en güzel gözlüğü yaratmak. Bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için kalbimizi ve ruhumuzu çalışmalarımıza koyduk.


Size ÖzelŞekil, renk ve tasarım bakımından sınırsız imkanlar, bir çift Silhouette gözlüğünü benzersiz kılan şeyleri ifade eder: Kişiliğiniz.


HafiflikYenilikçi malzemeler ve kusursuz hatlar gözlük tasarımımızın mükemmellik derecesini belirler. Görün ve hissedin.


TasarımSilhouette gözlük, aynı zamanda çağın ruhuna uygun klasik tasarımlar içerir.Kullanıcısının kişiliğini tüm yönleriyle ortaya koyacak netlik hedefimizdir.