Silhouette Vision Sensation

1964’den bu yana kaliteli ve konforlu çerçevelerin ilk akla gelen ismi olan Silhouette, çerçevesi için en uygun cam tasarımını yine kendi bünyesinde üretmeye başladı. Çerçevesini üretirken kullandığı hesaplamaları cam tasarımına yansıtarak eşsiz bir görüş deneyiminin yaratıcısı oldu. Bu yeni oluşum her gözlük kullanıcısının arzusu olan rahat kullanım ve net görüş beklentilerini tam olarak karşılamaktadır. Üst segment bir tasarıma sahip olan Silhouette Panorama Progresif ve tek odaklı camlar sayesinde kullanıcılar gözlükleriyle “İLK AŞK”ı yaşayacaklardır.

CAM KENARLARINA

KADAR UZANAN

OPTİMUM GÖRÜŞ ALANI

Silhouette gözlüklerinin kullanımındaki eşsiz rahatlık ve kullanım zevkini oluşturan faktörler ayrıntılarda gizli. Silhouette VISION SENSATION™, gözlüklerinde, seçtiğiniz cam şekline göre en üst düzeyde keskin bir görüş için tüm görme alanları camın kenar bölümlerine kadar hesaplanmaktadır. Bu yapılırken, gözlük ölçülerinizle ilgili size özel tüm parametreler de dikkate alınır. Ayrıca sarsılmadan kaynaklanan istenmeyen etkiler ve camdaki görüntü yanılsamaları minimum düzeye indirilir. Tüm bu özellikler size benzersiz bir görme konforu ve pırıl pırıl bir gö rme deneyimi sağlar.

SILHOUETTE VISION SENSATION™,
benzersiz bir görme konforu ve pırıl
pırıl bir görme deneyimi için
gözlük ölçülerinizle ilgili size özel tüm
parametreleri dikkate alır.

SİLHOUETTE PANORAMA

Farklılıklar ve detaylar,Silhouette’yi marka yapan en önemli unsurlar diyebiliriz.Gözlüğün her detayına hakim olmak ve her detayını kendi yaratmak isteyen Silhouette şimdi de optik cam üretimine başladı.Yeni geliştirdiği progresif ve tek odaklı camlar sayesinde sadece iyi görünmekle kalmayıp çok daha iyi görebileceğinizi de vaat ediyor.Yeni yılla başlangıç yaptığımız Panorama camlarını ilk Silhouette servisinizde müşterinize sunabilirsiniz.Tamamen Silhouette çerçevelerin formuna uygun geliştirilen camlar sizden alınan kişisel verilerle üretime veriliyor.Çerçevesinden camına,kesiminden son kontrolüne kadar her aşaması Avusturya fabrikada gerçekleşen gözlüğünüz artık tam anlamıyla özel,kişisel bir üründür.Sizlere kalan tek işlem ise gözlüğün anatomik açıdan daha iyi bir şekilde yüze uyarlanmasıdır.%100 müşteri memnuniyeti garantisi sunan Silhouette Panorama Ser Optik aracılığı ile sizlere ulaştırılacaktır.

ÇERÇEVENİN VE CAMIN BENZERSİZ UYUMU

Gözlükleri kullanıcılarımızın yüzüne en uygun şekilde hazırlayarak hem mükemmel bir görme hem de mükemmel bir görünüş yaratmak, işimizin odak noktasında yer alıyor.Bu yüzden optik açıdan bir uyumluluk elde etmek adına, olabildiğince esnek özellikte ve bu esnekliğe uygun olacak yeterli ölçüde sağlamlık sunan birinci sınıf kaplamalar geliştirdik.Bu doğrultuda bireysel ve kişiselleştirilmiş gözlük camlarının geliştirilmesiyle ilgili uzmanlık alanındaki en yetkin isimlerden, Aalen Üniversitesi profesörü Peter Baumbach ile bir sonraki önemli adımı attık.Yeni Silhouette VISION SENSATION™ ile kalite ve kullanıcılara uygunluk yönünden olağanüstü sonuçlar elde ediyoruz. Bu gözlük camları, yeni algoritmalarla gözlük camı tasarımında Silhouette çerçevelerinin çizgilerini takip ediyorlar, yani aynı temel eğri üzerine kurulular ve böylelikle gözlüklerimizin her birine eşsiz bir bütünlük kazandır
Photo Sensation

Fotokromik optik camlarımız her türlü aydınlatma koşuluna uygundur. İster evde, ister yolda, Silhouette PHOTO SENSATION her aydınlatmada gözleriniz için ideal koruma sunar. Mercekler UV ışığına sorunsuz uyum sağlar; böylece gün boyu gözlük takabilirsiniz. Füme, Kahve ve Yeşil PHOTO SENSATION camlarını keşfedin.